Az élő BT adás megtekintéséhez kattints IDE!

Időmérő

10:40 – Pénzes Ádám megállt a pályán, majd Füzy Barna nekiment. Pénzes Ádám +1 büntetőpontot kap!

12:22 – Szabó László gyorskörön volt, amikor Auer Zsolt behúzta elé az autót és blokkolta. Auer Zsolt +1 büntetőpontot kap!

Verseny

8:30 – Balog Zsombor lement a pályáról, majd miután visszatért, koccant Szabó Lászlóval. Balog Zsombor +1 büntetőpontot kap!

9:00 – Auer Zsolt nekiment Füzy Barnának, aki ezáltal kiforgott. Auer Zsolt +3 büntetőpontot és +15 másodperc időbüntetést kap!

10:04 – Szuh Csaba és Ungvári Rajmund összeütköztek. Baleset nem lett az esetből, Csaba kisodródott. Minimális helye volt még Csabának, az átfedés is megvolt. Versenybaleset!

10:10 – Násztor Márk nekiment Auth Gábornak, aki ezáltal kiforgott. Násztor Márk +3 büntetőpontot és +15 másodperc időbüntetést kap!

17:34 – Kiss Balázs nekiment Szanyi Gyulának, aki ezáltal kicsúszott. Kiss Balázs +2 büntetőpontot és +10 másodperc időbüntetést kap!

18:36 – Baumgartner Zsolt átlépte a boxkivezető vonalat. Baumgartner Zsolt +5 másodperc időbüntetést kap!

18:40 – Szuh Csaba nekiment Tóth Lászlónak, aki ezáltal kiforgott. Szuh Csaba +2 büntetőpontot és +10 másodperc időbüntetést kap!

54:58 – Horchy Hunor és Füzy Marcell összeértek. Hunor belső íven tartotta az autót, Marcell ráhúzta, összeértek, majd Marcell kisodródott a pályán kívülre. Határidőn kívül jött az óvás, így nincs büntetés!

55:06 – Füzy Marcell ráhúzta az autót Horchy Hunorra, majd Marcell kisodródott. Határidőn kívül jött az óvás, így nincs büntetés!

55:19 – Szakácsi Máté és Tóth László összeütköztek, majd mindketten kicsúsztak. Szakácsi Máté +2 büntetőpontot és +10 másodperc időbüntetést kap!

59:40 – Takács István túl késői féktávot vett, nekiment Horchy Hunornak, aki ezáltal kiforgott. Súlyosbító körülmény, hogy István lekörözött versenyző volt, valamint Hunor a bajnoki címért harcol. Takács István 1 futamos eltiltásban részesül, vagyis a szezonzáró versenyen nem vehet részt!